Wycieczka z Klubu Seniora

CUŚ dla powiatu bełchatowskiego

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO 

W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2014-2020

 


Wycieczka   Bardzo liczna grupa uczestników Klubu Seniora wraz z opiekunami w dniach 2 i 3 października 2021r. udała się na wspólną wycieczkę w okolice Kielc i Sandomierza. W pierwszym dniu wycieczki uczestnicy zwiedzali zamek w Chęcinach i muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Pierwszy dzień wycieczki zakończył się spacerem po rezerwacie przyrody „Kadzielnia” w Kielcach oraz po stolicy województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy zakwaterowani zostali w hotelu Arkadia Still w Kielcach. 

 

Drugiego dnia po śniadaniu i wykwaterowaniu zwiedzali Sandomierz wraz z podziemną trasą tego miasta. Niektórzy uczestnicy podczas czasu wolnego skorzystali ze zwiedzania objazdowego poruszając się miejscowymi meleksami. 

Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie ruin zamku Krzyżtopór. 

Uczestnicy w trakcie zwiedzania mieli zapewnionego pilota wycieczki oraz miejscowych przewodników, którzy bardzo ciekawie opowiadali o zwiedzanych miejscach. 

W drodze powrotnej w Pensjonacie Cyrkon czekał na uczestników przygotowany obiad. 

Uczestnicy Klubu Seniora bezpiecznie i z wielkim zadowoleniem wrócili do swoich domów. Seniorzy jak sami podkreślają mimo dużego zmęczenia są wdzięczni za zorganizowany wyjazd, gdyż mieli możliwość poznania nowych, ciekawych miejsc Polski i wspólnego spędzenia czasu wolnego. Dla niektórych był to pierwszy dłuższy wyjazd z domu. 

Warto jeszcze dodać, iż pogoda w trakcie wyjazdu bardzo dopisała, było ciepło, słonecznie co sprzyjało długiemu przebywaniu na świeżym powietrzu. 

 

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

 Wycieczka

 


 

Realizator projektu:Przystań Logoo

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych PRZYSTAŃ
ul. Żeromskiego 1, 97-400 Bełchatów tel. 516045260,
e-mail: biuro@przystan.belchatow.pl